Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0