Series
Ratings
23
MasterChef KoreaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0