Movies
Ratings
1822
A House of DynamiteRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
 
Wall to WallRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0