Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
PhenomenonRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0