Movies
Ratings
19
GladiatorRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 1.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0