Movies
Ratings
50
The King's SpeechRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0- Lady DaddyRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0