Movies
Ratings
144
InterstellarRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Johnny English RebornRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5