Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5