Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Iron HorseRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Price of EverythingRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 3.0
Life, AnimatedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5