Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Any Given SundayRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
HostageRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0