Titles you rated
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0