Series
Ratings
116
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 4.5
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
블리치Rated ★ 4.5