Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Change Days Season 2Rated ★ 3.0
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0