Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 1.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 0.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 1.0
Working Mom Parenting DaddyRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Wedding PeachRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5