Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0