Movies
Ratings
202
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 1.5
The Brothers GrimsbyRated ★ 2.5
Late NightRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0