Titles you rated
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Great Season 2Rated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 5.0