Movies
Ratings
92
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
GoldfingerRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0