Titles you rated
Van HelsingRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0