Titles you rated
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
1408Rated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 1.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0