Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0