Series
Ratings
82
Game of ThronesRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Last CzarsRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.0
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 2.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Super Band Season 2Rated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5