Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.0