Series
Ratings
77
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
MaskRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0