Series
Ratings
336
The Murky StreamRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
My YouthRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Confidence Man KRRated ★ 1.5
TempestRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
My Troublesome StarRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 0.5
Love, Take TwoRated ★ 3.5
Good ManRated ★ 2.0
ButterflyRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0