Movies
Ratings
90
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5