Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0