Movies
Ratings
25
DunkirkRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0