Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5