Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
BorgmanRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 2.5- Honnoji HotelRated ★ 2.5
BleachRated ★ 2.0
The Lies She LovedRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5