Series
Ratings
209
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- Drama Festival 2013Rated ★ 5.0
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 2.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
Perfect ProposeRated ★ 2.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0