Series
Ratings
39
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0