Titles you rated
MementoRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
All the Bright PlacesRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5