Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The PreparationRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0