Titles you rated
NoragamiRated ★ 5.0
アホガールRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 2.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
GAMERS!Rated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Sankarea: Undying LoveRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0