Titles you rated
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0