Series
Ratings
26
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0