Movies
Ratings
390
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Every DayRated ★ 0.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 2.0
SaltRated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 1.5