Titles you rated
Miss BaekRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.0- 택시 드라이버Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5- You Are My SunshineRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
I Just Wanna Hug YouRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.0