Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 5.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5