Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0