Titles you rated
Faces PlacesRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0