Titles you rated
BrainRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5