Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0