Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5