Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
FridaRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
I Am Not Your NegroRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
AmyRated ★ 4.5