Movies
Ratings
235
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0