Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0