Titles you rated
 Scarlet HeartRated ★ 3.5 Scarlet HeartRated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
 Boys Over FlowersRated ★ 4.0 Boys Over FlowersRated ★ 4.0
 GiantRated ★ 4.5 GiantRated ★ 4.5
 7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5 7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
 IljimaeRated ★ 4.0 IljimaeRated ★ 4.0
 Designated SurvivorRated ★ 5.0 Designated SurvivorRated ★ 5.0
 Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5 Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
 Blue TowerRated ★ 4.5 Blue TowerRated ★ 4.5
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
 Dream High 2Rated ★ 3.5 Dream High 2Rated ★ 3.5
 Drinking SoloRated ★ 4.5 Drinking SoloRated ★ 4.5