Series
Ratings
145
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
The GokusenRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5